GIADA CLEAR Taklampa PL4 Krom/Kristall 26cm
| Info | |
| Effekt Max | 40w |
| Energiklass | A till E |
| Färgkategori | Silver/Krom |
| Höjd | 23cm |
| Bredd | 26cm |
| Djup | 26cm |
| Ljuskällor | 4 st, Ingår |
| Material | Metall/Kristall |
| Sockel | G9 |
| Övrigt | Kommer med svensk takkontakt. |
Frakt & Leverans
Vid köp för över 999kr levererar vi fraktfritt i hela Sverige.
Visar det sig att varan är slutsåld efter att beställning är lagd, så hör vi av oss inom 12 timmar (vardagar) med nytt datum för leverans.
Eventuella förseningar hos Bring eller DHL kan LampKompaniet.se inte ta ansvar för.
Men vi är mer än gärna villiga att hjälpa till att hitta en lösning på det eventuella problemet som kan uppstå vid en försening.
Vi skickar alla våra paket med eget sändningsnummer vilket gör det möjligt att spåra varje paketet under resans gång.
Läs mer om frakt & leverans här.
Vid köp för över 999kr levererar vi fraktfritt i hela Sverige.
Visar det sig att varan är slutsåld efter att beställning är lagd, så hör vi av oss inom 12 timmar (vardagar) med nytt datum för leverans.
Eventuella förseningar hos Bring eller DHL kan LampKompaniet.se inte ta ansvar för.
Men vi är mer än gärna villiga att hjälpa till att hitta en lösning på det eventuella problemet som kan uppstå vid en försening.
Vi skickar alla våra paket med eget sändningsnummer vilket gör det möjligt att spåra varje paketet under resans gång.
Läs mer om frakt & leverans här.
GRATIS FRAKT på denna produkt
Säker Betalning
Klarna, Resurs, PayPal, Swish & Faktura
Vi har säkra betalningar och senaste SSL tekniken.
Vi har säkra betalningar och senaste SSL tekniken.
GRATIS Frakt
Gratis Frakt gäller vid beställning över 999 kr, annars 109 kr.
Gratis Retur
Alltid gratis retur på byte och reklamationer.
Enkelt att returnera.
Enkelt att returnera.
28 799kr 31 999kr
Exkl. moms: 23 039kr
629kr 899kr
Exkl. moms: 503kr
10 169kr 11 299kr
Exkl. moms: 8 135kr
1 049kr 1 499kr
Exkl. moms: 839kr
1 049kr 1 399kr
Exkl. moms: 839kr
1 049kr 1 399kr
Exkl. moms: 839kr
1 609kr 2 299kr
Exkl. moms: 1 287kr
1 049kr 1 399kr
Exkl. moms: 839kr
2 399kr 3 199kr
Exkl. moms: 1 919kr
2 399kr 3 199kr
Exkl. moms: 1 919kr
13 299kr
Exkl. moms: 10 639kr
13 299kr
Exkl. moms: 10 639kr
12 499kr
Exkl. moms: 9 999kr
12 499kr
Exkl. moms: 9 999kr
5 699kr
Exkl. moms: 4 559kr
5 699kr
Exkl. moms: 4 559kr